We want to inform you, that this website is using cookies for correct cart formation and website functions. For more detailed information about cookies, and how to cancel your confirmation, can be found here. Agree Close
 

Individuaalsed veebilahendused

Individuaalsed veebilahendused

3 spalvų

OWEXX web design

OWEXX.COM - Individuaalsed veebilahendusedOtsides pidevalt ning kasutades uusimaid informatsiooni tehnoloogiaid ja vahendeid moodustas seltskond sarnaselt mõtlevaid inimesi OWEXX. Haarame lennult reklaamikujunduse täiuslikemad ideed ja muutused ning realiseerime need, jõudes nii professionaalsete, esteetiliste ja maksimaalselt informatiivsete lahendusteni.

Teie abiga kutsume ellu kõige keerulisemad mõtted alates firmamärgist kuni reklaamistiilini, alates Internetilehest kuni kõige edukama reklaamikampaania läbiviimiseni.

Stuudios töötavad professionaalsed, kvalifitseeritud ja loomingulist tööd täiuslikult valdavad disainerid, kunstnikud ja programmeerijad (Šiauliai ülikooli õppejõud, Leedu Kunstnike Liidu liikmed ning Leedu Disainerite Liidu liikmed), kes konsulteerivad ja annavad nõu ning Teie tellimusel – töötavad välja laitmatult loodud ja eeskujulikult ellu viidud reklaamtooted.

Kaup on hinda väärt! Meie eesmärk – aidata Teil konkurentide seast välja paista, püüda äri edenemise poole ning võita kasutajate heasoovlikkus.

 

Mõned teenused, mida OWEXX pakub:

Internetilehekülgede loomine, kujundamine ja haldamine (Veebilehtede loomine).
Elektrooniliste ajakirjade, kataloogide ja mobiilsete platvormide loomine.
Reaalajas toimuvate süsteemide loomine (on-line hääletused, andmete edastamine reaalajas).
3D tehnoloogia kasutamine, Flash animatsioonide loomine.
Videomaterjalide loomine.
Reklaampindade rent üle Leedu.
Märkide ja logode loomine.
Firmamärkide (logode) registreerimine.
Firmastiili kujundamine.
Sisekujundus ja reklaam.

Rohkem informatsiooni leiate alltoodud internetilehekülgedelt: 
www.owexx.com  |  www.reklamosplotai.lt

 
PayPal, MoneyBookers, Google Chekout, WebMoney, WebToPay.COM, Paysera ...