We want to inform you, that this website is using cookies for correct cart formation and website functions. For more detailed information about cookies, and how to cancel your confirmation, can be found here. Agree Close
 

Serverid ja serverikeskus (Data Center)

Serverikeskus

Serverikeskus on turvaline, kuna ei paikne keldris ega hoone viimasel korrusel. Serveriruumil puuduvad välisseinad. Serveriruumil on oma lagi, mis ei ole selle ruumi peal asuva korruse põrandaks, samuti on ruumil tõstetud põrand, mis tagab turvalisuse veeavarii korral.

 

Katkematu elektrivool

Serverikeskuses 450 kW voolusisend, 550 kW diiselgeneraator kütusepaagiga 450 liitrit (soojendab külmal aastaajal), 4 katkematut toiteallikat (UPS) võimsusega 64 kW.

 

Automaatne gaaskustutussüsteem

Keskus on varustatud automaatse gaasil töötava tulekustutussüsteemiga, mis on täidetud inertse gaasiga, rõhul 200 atmosfääri. Kui süsteem on fikseerinud temperatuuri tõusu või suitsu, täitub serveriruum inertse gaasiga (kasutatakse lämmastiku ja argooni segu), mis surub ruumist õhu välja ning sellega likvideerib tulekolde.

 

Kõike jälgitakse ja salvestatakse videokaameratega

Serverikeskuse hoone territooriumi, treppe, koridore ja serveriruumi ennast jälgitakse 7 päeva nädalas 24h päevas videokaamerate abil. Serverikeskuse salvestisi säilitatakse 2 kuud.

 

Kliimakontrolli süsteem

Serveritel esineb rikkeid vähem ja nad töötavad paremini, kui serveriruumis on püsivalt soodsad keskkonnatingimused. Serverikeskuses on serveritele loodud väga soodsad keskkonnatingimused, kuna 4 täpse kliimakontrolliga kliimaseadet jahutusvõimsusega 57kW hoiavad temperatuuri ja õhuniiskust, lisaks filtreerivad õhust tolmu.

 

Serverikeskus on optiliste kanalite kaudu ühendatud Leedu suurimate sideteenuse pakkujatega:

TEO

-

1 Gbps

Infostruktra

-

1 Gbps

Bitė

-

1 Gbps

Baltnet

-

2 Gbps

Omnitel

-

1 Gbps

LIX

-

1 Gbps


Serverikeskusesse tuleb enam kui 100 optilist kiudu. Väljuv andmevoog ulatub kuni 2 Gbps.

Serverikeskuse serverite skeem

 

 
PayPal, MoneyBookers, Google Chekout, WebMoney, WebToPay.COM, Paysera ...