We want to inform you, that this website is using cookies for correct cart formation and website functions. For more detailed information about cookies, and how to cancel your confirmation, can be found here. Agree Close
 

Windows majutus

Veebilehtede majutamine platvormile Windows

Kui Teie veebilehel on kasutusel ASP, ASP.NET, IIS, MSSQL tehnoloogia, võime pakkuda mugava variandi – toe virtuaalsele WWW serverile Windows platvormil. Tänu virtuaalse WWW serveri toele Windows platvormil muutub Teie veebileht juurdepääsetavaks võimalikele külastajatele.

Veebilehtede majutamine Windows platvormile on sarnane tavapärasele majutusele, kuna administreerimisliides jääb samaks – Parallels Plesk, kuid lisaks tekivad täiendavad eelised:

    - toetus andmebaasidele Microsoft SQLServer ja MySQL
    - POP3, IMAP4 postiserver
    - ASP.NET framework 1.1, 2.0, 3.5SP1
    - programmitugi PHP 4, PHP 5, Perl
    - MS Frontpage 5
    - ASP.NET MVC 1.0
    - MS IIS 6.0

Pakume nelja majutuspaketti:

Majutuspaketi nimetus WH-1 WH-2 WH-3 WH-4
Veebiliiklus
Me ei piira edastatavate andmete kogust. Teenusepaketi soovitame valida vastavalt majutatava veebilehe iseloomule – veebiliikluse pärast ärge muretsege.
piiramatu piiramatu piiramatu piiramatu
Toetus Multi-domain
Iga pakett võimaldab majutuse teatud arvule eraldi veebilehtedele ja e-postkastidele erinevate andmete jaoks.)
1 domeen 2 domeeni 3 domeeni 5 domeeni
Kettaruum
Kettaruum veebilehe failidele ja e-postile. Valige pakett selle järgi kui palju ja millises mahus e-postkaste ja täiendavat veebilehe sisu (faile ja fotosid) on Teil plaanis majutada.
1 GB 2 GB 4 GB 8 GB
Turvaline elektronpost + webmail
Postkastide hulk ei ole piiratud, e-post on kaitstud viiruste ja «rämpsu» eest ning kodeeritakse turvaliste algorütmide abil. E-posti on võimalik lugeda veebilehitsejas, paigaldada automaatvastaja ja posti edasi suunata. Võib kasutada IMAP и POP3 protokolle.
Jah Jah Jah Jah
Turvaline side (SSL)
Ühenduseks veebilehe, elektronposti ja FTP-ga soovitame kasutada turvalist SSL andmete krüpteerimist. See tagab edastatava informatsiooni konfidentsiaalsuse ja takistab andmelekkeid. Kõigi pakettide puhul, v.a Start, võite üles laadida oma SSL sertifikaadi, selleks on Teil ainult vaja tellida eraldi IP aadress.) Ühenduseks veebilehe, elektronposti ja FTP-ga soovitame kasutada turvalist SSL andmete krüpteerimist. See tagab edastatava informatsiooni konfidentsiaalsuse ja takistab andmelekkeid. Kõigi variantide puhul, v.a Start, võite sisestada oma SSL sertifikaadi, selleks on Teil ainult vaja tellida eraldi IP aadress
Jah Jah Jah Jah
Andmebaas MS SQL Server
Pakume võimalust kasutada andmebaasi MS SQL Server Express suurusjärgus 100 MB. Täiendavad 100 MB - 2.9 €/kuus. Kõigi teenusepakettidega pakume piiramatul hulgal andmebaase MySQL.
Ei Jah Jah Jah
Hind 1 kuu eest 8.4 € 17.09 € 25.78 € 43.15 €
Lepingu minimaalne kestvus 6 kuud. 3 kuud. 1 kuu. 1 kuu.
         
 

Hinnad ei sisalda käibemaksu.

 

Milline teenusepakett valida?

Sobiva teenusepaketi valikul pöörake tähelepanu kettaruumile, mida Teie veebileht vajab ning e-postkastide arvule. Valitud paketi kettaruum peaks vähemalt minimaalselt ületama mõlemaid näitajaid.
Kuna allalaaditavate andmete hulk võib muutuda, on Teil alati võimalik vastavalt vajadusele teenusepaketti muuta.

Kui Teie projekt sisaldab erinõudeid, on Teil võimalik kasutada virtuaalse privaatserveri teenust.

 

 

 
PayPal, MoneyBookers, Google Chekout, WebMoney, WebToPay.COM, Paysera ...