We want to inform you, that this website is using cookies for correct cart formation and website functions. For more detailed information about cookies, and how to cancel your confirmation, can be found here. Agree Close
 

Web lapu izveidošana

Web lapu izveidošana

3 spalvų

OWEXX

OWEXX.COM - Website DevelopmentAtrodoties patstāvīgos meklējumos un pielietojot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus un līdzekļus, OWEXX izveidoja draudzīgu domubiedru kolektīvu. Mēs aptveram pašas mūsdienīgākās idejas un izmaiņas reklāmas dizaina laukā. Realizējam tās, piedāvājot profesionālus, estētiskus un maksimāli informācijas piesātinātus risinājumus.

Ar Jūsu palīdzību mēs spēsim realizēt dzīvē pat vissarežģītākās ieceres: no firmas brenda līdz reklāmas stilam, no web lapas līdz veiksmīgai reklāmas kampaņas realizācijai.

Studijā strādājošie profesionālie, kvalificētie un savu radošo arodu pilnībā pārvaldošie dizaineri, mākslinieki un programisti (Šauļu universitātes pasniedzēji, Lietuvas mākslinieku savienības un Lietuvas dizaineru savienības biedri), konsultē un dod padomus, bet Jums pasūtot – piedāvās ideāli radītus un lieliski izpildītus reklāmas šedevrus.

Cena ir atbilstoša precei! Mūsu mērķis – palīdzēt Jums kļūt redzamiem starp konkurentiem, tiekties uz panākumiem biznesā un iegūt lietotāju labvēlību.

 

Daži OWEXX piedāvājamie pakalpojumi:

Web lapu izveidošana, projektēšana un apkalpošana (web lapu izveidošana).
Internetveikalu, katalogu, mobilo platformu realizācija.
3D tehnoloģijas pielietošana, Flash animācijas izveide.
Video materiālu izveide.
Reklāmas telpas izīrēšana visā Lietuvā.
Logotipu izveide un firmas zīmju (logotipu) reģistrācija.
Firmas stila izveide.
Reklāmas un interjera izveide.

Vairāk informācijas Jūs varēsiet atrast norādītajās web lapās:
www.owexx.com  |  www.reklamosplotai.lt

 
PayPal, MoneyBookers, Google Chekout, WebMoney, WebToPay.COM, Paysera ...